Fryzjerstwo

STRZYŻENIE I MODELOWANIE

Modelowanie
25-60zł
Strzyżenie + modelowanie
40-70zł
Grzywka
10zł
Modelowanie + loki
70-80zł
Strzyżenie męskie
25-30zł
Strzyżenie męskie broda + wąsy
25zł
Dzieci strzyżenie
25zł

KOLORYZACJA I TRWAŁA ONDULACJA

Headlines (strzyżenie + modelowanie gratis)
110zł
Trwała ondulacja (strzyżenie + modelowanie gratis)
110zł
Baleyage (1 kolor, strzyżenie gratis)
120zł - 150zł
Baleyage (2 kolory, strzyżenie gratis)
130zł - 160zł
Farba + strzyżenie + modelowanie
110zł - 130zł
Farba + ombre (strzyżenie + modelowanie)
165zł - 185zł
Farba + refleksy
od 140zł

CZESANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Upięcie dzienne
80zł
Fryzura ślubna próbna
70zł
Fryzura ślubna właściwa
90zł

PIELĘGNACJA

Regeneracja włosów suchych maseczka + ampułka
70zł
OLAPLEX do farby 1 miarka
50zł

Zabieg OLAPLEX

OLAPLEX to seria produktów oparta o unikalną, opatentowaną technnologię odbudowującą mostkii dwusiarczowe wewnątrz włosa. Mostki te są codziennie narażone na zniszczenia pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak słońce czy wiatr, zrywają się podczas stylizacji i w trakcie zabiegów chemicznych.

OLAPLEX do gama produktów, które użyte razem, gwarantują lepsze zdrowie naszych włosów. W Naszym salonie fryzjerskim wykonasz profesjonalny zabieg z wykorzystaniem OLAPLEX N° 1 i OLAPLEX N° 2. W domu, aby potrzymać efekty profesjonalnej kuracji, masz do dyspozycji: intensywną kurację wzmacniającą OLAPLEX N° 0, kuracją odbudowującą i wzmacniającą włosy OLAPLEX N° 3, szampon OLAPLEX N° 4, odżywkę OLAPLEX N° 5, krem stylizujący OLAPLEX N° 6, olejek odbudowujący OLAPLEX N° 7 i nowość maska regenerująca do włosów 4-w-1 OLAPLEX N° 8. Nowość! N°4P do blondów.

Cena 120zł

Zabieg JOICO®

JOICO® jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shiseido Inc., światowego lidera w produkcji kosmetyków. Produkty JOICO®, jako jedyne na świecie, zawierają opatentowany system bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX™, która zawiera zestaw 19 aminokwasów identycznych z keratyną włosa ludzkiego.

QUADRAMINE COMPLEX™ zawiera aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 150 – regenerują włosy w ich najgłębszych warstwach, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 2500 – odbudowują je od zewnątrz. JAK TO DZIAŁA? Rekonstrukcja JOICO® K-Pak® Hair Repair System to profesjonalny, 30 minutowy zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest dla każdego typu włosów: przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych, zwiększa jego blask, przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Może być też doskonałą alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów. Zabieg rekonstrukcji polega na wprowadzeniu w głąb włosa QUADRAMINE COMPLEX™, w najbardziej efektywny i skuteczny sposób. Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX™. Drugi etap wyrównuje porowatość włosa. Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy nałożony zostaje JOICO® K-Pak® Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując. Czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach, jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji włosów JOICO®. TWOJE WŁOSY TEŻ MOGĄ BYĆ MIĘKKIE, JEDWABISTE I PEŁNE BLASKU. Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji, używaj kosmetyków z serii K-Pak® przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Kosmetyki dostępne do zakupu w Twoim salonie fryzjerskim. O szczegóły zapytaj swojego fryzjera. Właściwe wykonanie zabiegu rekonstrukcji JOICO® K-Pak® Hair Repair System wymaga wiedzy fryzjerskiej i profesjonalnego przeszkolenia.

Cena 100zł

Ceny reguluje fryzjer w zależności od długości i gęstości włosów. Przyjdź lub zadzwoń w celu omówienia szczegółów z fryzjerem. W swojej ofercie posiadamy w ciągłej sprzedaży. ORYGINALNE produkty OLAPLEX, JOICO®, Cece, Kallos, Placenta HP, Lysander i wiele innych.