Nasz zespół


Bezustannie szkolimy się,
poszerzając wiedzę i umiejętności oraz inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, dzięki któremu nasze usługi są jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie.


Doskonale wyszkolony personel świadczy usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o sympatyczną i relaksującą atmosferę.

about-image

Alicja Beczała

Od 8 roku życia wiedziałam, że chcę zostać fryzjerem. Już od ponad 45 lat zajmuję się fryzjerstwem, w tym czasie uzyskałam tytuł Mistrza Fryzjerskiego. Byłam również w Komisji Egzaminacyjnej, wyszkoliłam w swoim salonie kilkanaście fryzjerek i fryzjerów, którzy zdobyli dyplom czeladniczy. Do dnia dzisiejszego kocham swój zawód i nie zamieniłabym go na żaden inny.

about-image

Magdalena Kmiecik

Lubię kontakt z ludźmi i uwielbiam moją pracę. Wieloletnie studia pedagogiczne pozwalają mi lepiej zrozumieć moje klientki i klientów. Jestem otwarta na ich potrzeby i z przyjemnością przygotowuję analizy dla wprowadzanych zmian w ofercie, usługach czy też serwisie. Moją specjalnością są piękne dłonie i zadbane stopy oraz rzęsy.

about-image

Anna Sarnecka

Mgr kosmetologii z 20 letnim doświadczeniem.
Trener mezoterapii.
Specjalista z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.
Wykonuje zabiegi stymulujące naturalne procesy zachodzące w skórze,zabiegi pielęgnacyjne,masaże liftingujące.

about-image

Beata Losoń

Już jako nastolatka lubiłam układać włosy. W swoim zawodzie pracuję od 20 lat. Bardzo lubię zajmować się wszelakimi rodzajami koloryzacji włosów. Każda zadowolona klientka to dla mnie ogromna satysfakcja.

about-image

Anastasiia Domitrashchuk

Ze stylizacją paznokci jestem związana od kilku lat. Ciągle staram się rozwijać w swojej branży i doskonalić swoje umiejętności. Mam w głowie wiele pomysłów, które chciałabym zrealizować. W swojej pracy stawiam na dokładność i precyzję i zawsze staram się wychodzić na przeciw oczekiwaniom moich klientek. Mimo, że jestem osobą spokojną to mam dużo energii i chęci do działania. Zawód, który wykonuję, to nie tylko moja praca, ale również moja pasja.

about-image

Katarzyna Tobolik

Kosmetyczka z 19 letnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonuje masaż MYO LIFT-intensywny zabieg o silnym działaniu liftingującym oraz SHIROABHYANGA – ajurwedyjski masaż głowy.

about-image

Maria Girjat

Bardzo lubię pracę z ludźmi. Zawsze z checią ustalę dogodne terminy dla klientów Alchemii oraz udzielę wszelkich informacji. Moja praca daje mi dużo satysfakcje.

about-image

Oliwia Żurawska

Stylizacja paznokci jest moja pasją, a widok zadowolonej klientki sprawia uśmiech na mojej twarzy. Uwielbiam również robić rzęsy aby oczy klientek wyglądały olśniewająco, nie zapominając o pedicure aby moje klientki mogły cieszyć się zadbanymi paznokciami u stóp. Ta praca to spełnienie marzeń.

about-image

Weronika Rutecka

Jestem styliską paznokci, która jest przede wszystkim uśmiechnięta, lubiąca kontakt z ludźmi, miłą aparycją oraz pozytywnym nastawieniem do każdego zadanego mi zadania. Uwielbiam eksperymentować na dłoniach. Tworzę wzorki, błyskotki i wiele innych rzeczy które wykonuje z wielką pasją. Staram się każdej klientce zrobić to, czego oczekuje.

about-image

Katarzyna Adamczyk

Jestem fizjoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Od 2006 roku specjalizuje się w dziedzinie z zakresu modelowania sylwetki, zabiegów na ciało oraz masaży. W ciągu tych lat wzbogaciłam swoją wiedzę i nabyłam nowych doświadczeń szkoląc się w różnych dziedzinach kosmetyki.