Oprawa oka

Henna

Regulacja brwi
30zł
Henna rzęs + regulacja brwi
50zł
Henna brwi + rzęsy + regulacja
65zł
Henna rzęs
30min 30zł
Henna brwi + regulacja
50zł

Henna pudrowa BrowXenna® (henna rzęs gratis)

Dzięki zawartości minerałów i witamin nie tylko nie osłabia on brwi, ale je pielęgnuje nadając im zdrowy i lśniący wygląd. Henna pudrowa utrzymuje się około 14 dni na skórze i 5-6 tygodni na włoskach w zależności od typu skóry.

Pudrowa henna do brwi zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi. Henna stanowi idealne połączenie z dowolnym typem skóry i kolorem włosów. Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego (uzyskiwany z liści lawsonii), który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą.

 

1h:20min
99,00zł

Kolagenowa laminacja i lifting rzęs

Kolagenowa laminacja i lifting rzęs
Podkręcone, pogrubione i odżywione rzęsy na 6 tygodni. Wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs, ekstremalnie czarne rzęsy dzięki produktom o przedłużonej trwałości. Pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte. Kolagen zawarty w naszym zabiegu wypełnia rzęsę naturalną od nasady po same końce!

Najbardziej zaawansowana technika pielęgnacji rzęs w trakcie laminowania. Hit stylizacji rzęs!

1h:30min
150,00zł

Kolagenowa laminacja i lifting rzęs + botox

Podkręcone, pogrubione i odżywione rzęsy na 6 tygodni. Wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs, ekstremalnie czarne rzęsy dzięki produktom o przedłużonej trwałości. Pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte.

Kolagen zawarty w naszym zabiegu wypełnia rzęsę naturalną od nasady po same końce! Najbardziej zaawansowana technika pielęgnacji rzęs w trakcie laminowania. Hit stylizacji rzęs!

1h:30min
170,00zł

Laminacja brwi

Laminacja brwi
Laminowanie brwi Thuya to zabieg dedykowane głównie osobom posiadającym słabe, zniszczone lub niesforne włoski brwi. Zabiegi te można stosować oddzielnie lub razem z koloryzacją brwi.

1h:30min
150,00zł

Laminacja brwi + botox

Laminacja brwi + botox
Laminowanie brwi Thuya to zabieg dedykowane głównie osobom posiadającym słabe, zniszczone lub niesforne włoski brwi. Zabiegi te można stosować oddzielnie lub razem z koloryzacją brwi. +botox

1h:30min
170,00zł