Zabiegi aparaturowe

DERMAPEN

Idea terapii mikroigłowej opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co stymuluje przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry, spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień.Warstwa rogowa naskórka stanowi skuteczną barierę utrudniającą przenikanie substancji aktywnych. Ilość ta wynosi jedynie 0,03 % do 1%. Dzięki mikrodermabrazji możemy zwiększyć wchłanianie do 3-20%, natomiast zabiegi mikronakłuwania powodują wzrost absorpcji składników aktywnych do 75-85% w zależności od głębokości nakłuć jak i stężenia substancji czynnych w preparatach aplikowanych podczas procesu nakłuwania. Drugim ważnym efektem długoterminowym jest indukcja produkcji kolagenu typu I i III, elastyny oraz glikozaminoglikanów i proteoglikanów w skórze właściwej przez wywołanie kontrolowanej reakcji zapalnej w skórze – uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i pobudzenie aktywności fibroblastów. Powoduje to przebudowę struktury skóry zarówno naskórka jak i skóry właściwej. W naskórku dochodzi do zwiększenia ilości keranocytów w warstwach żywych naskórka co przyczynia się do pogrubienia naskórka i wzmocnienia bariery ochronnej przeciw czynnikom zewnętrznym (wiatr, mróz, słońce, zanieczyszczenia). W skórze właściwej dochodzi do indukcji produkcji kolagenu, elastyny i GAG min kwasu hialuronowego. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek i bruzd, poprawa elastyczności i jedności skóry, zwiększenie ilości włókien kolagenowych i elastynowych. Można tu mówić o naturalnym procesie naprawczym, który prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry. W zaawansowanej kosmetologii uzyskujemy długotrwałe odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni oraz w terapiach antycellulitowych. Terapia mikroigłowa jest już od lat z powodzeniem stosowana również w spłycaniu blizn i rozstępów, może być stosowana do ujędrniania brzucha, pośladków, biustu, ramion. Rewelacyjne efekty uzyskuje się w niwelowaniu blizn potrądzikowych i pooparzeniowych. W wyniku zaawansowanych procesów regeneracji dochodzi do również do poprawienia ukrwienie i stanu naczyń włosowatych (neoangiogenezy) przez co mikrocyrkulacja oraz zwiększa się odżywienie skóry. Poprawia się również koloryt skóry, zmniejsza się tendencja do rozszerzania naczyń krwionośnych a przebarwienia się rozjaśniają .

Twarz
320zł
Twarz,szyja
340zł
Twarz, szyja, dekolt
360zł
Brzuch, uda
od 350zł
Skóra głowy
200zł

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna Rewolucja w nieinwazyjnym liftingu skóry, redukcji blizn oraz rozstępów Radiofrekwencja mikroigłowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku redukcji blizn i rozstępów, poprawy napięcia i uelastycznienia skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także ciała. Świetnie sprawdza się także w przypadku zwężenia rozszerzonych porów. W odróżnieniu od klasycznej fali radiowej, ta zastosowana w naszym urządzeniu ma zdolność głębszej i bardziej precyzyjnej aplikacji.

Pomijamy tutaj warstwę rogową naskórka i działamy bezpośrednio w skórze właściwej, dzięki czemu rezultaty widoczne są zdecydowanie szybciej. Dodatkowo radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna wykazuje zdecydowanie większą skutecznością niż stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej lasery frakcyjne CO2, gdyż omija ona chromofory skóry, działając wybiórczo w miejscu, które dotknięta jest problemem, nawet na głębokości 3mm! Efektywność laserów frakcyjnych w dużej mierze uzależniona jest od czynników osobniczych, w tym od nagromadzenia melaniny, hemoglobiny oraz wody. Ponadto standardowe lasery frakcyjne oddziałują na głębokości ok. 1,7mm. Urządzenie wyposażone w silnik z systemem Stepping Motor gwarantuje równomierne stemplowanie skóry oraz bezpieczną regulację wysunięcia igieł,Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna.Zabieg wzbogacony jest preparatem potegującym efekt zabiegu.

Twarz
599zł
Szyja
459zł
Dekolt
459zł
Twarz+szyja
649 zł
Twarz+ szyja + dekolt
699 zł
Okolice oczu, ust
399 zł
Brzuch, uda, boczki, biust, ramiona
od 499 zł

PROMOCJA! Drugi zabieg -5%, Trzeci zabieg -10%

ENDERMOLOGIA MODENTE

Rewolucja w modelowaniu ciała i liftingu twarzy! 4 najskuteczniejsze technologie połączone w 1 urządzeniu! 1. fale radiowe 2. promieniowanie IR 3. masaż ssąco-próżniowy (endomasaż) 4. mechaniczny masaż rolkami Biologiczne działanie MODENTE Podstawą redukcji obwodu ciała oraz cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów). Zbyt duża ich wielkość odpowiada za zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej oraz utratę elastyczności tkanki. Aby zredukować rozmiar adipocytów uruchamiamy procesy anaboliczne i kataboliczne.

Zastosowane 4 technologie w MODENTE pozwala na; zwiększenie aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz zwiększenie lokalnego przepływu krwi -dochodzi do aktywacji odbudowy tkanki łącznej poprzez fibroblasty oraz uruchamianie drenażu limfatycznego Mechaniczna manipulacja poprzez endomasaż: • Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływ płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego) • Zwiększa aktywność fibroblastów • Usuwa zrosty w tkance tłuszczowej. • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła 5 Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych: • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów. • Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych. • Ujędrnia skórę. Efektem tego jest redukcja niepożądanych objawów w bardzo krótkim czasie, przy zaledwie jednym zabiegu w tygodniu. Poza redukcją obwodu ciała, zmniejszenie komórek tłuszczowych zmniejsza napięcie pomiędzy poszczególnymi warstwami skóry i efekt „materaca” ulega znaczącej redukcji. W ten sposób MODENTE uzyskuje wysoką skuteczność w walce z cellulitem. Po przeprowadzeniu serii zabiegów tkanka tłuszczowa w sposób widoczny zostaje zredukowana. Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy skutek po ukończeniu pełnego zabiegu. 940 nm laser IR poprawia elastyczność skóry, odbudowuje kolagen. Energia RF ogrzewa tkankę podskórną i powoduje kurczenie adypocytów. Endomasaż zwiększa perfuzję krwi i pobudza metabolizm tłuszczów, a podciśnienie pobudza przepływ limfy. Podczerwień bliska redukuje impedancję skóry poprzez jej nagrzanie, a energia RF głęboko przenika do tkanki łącznej. Synergiczne połączenie podczerwieni bliskiej i energii RF zwiększa wewnątrzkomórkowe przenikanie tlenu podczas nagrzewania skóry. Podciśnienie oraz specjalnie zaprojektowane wałki oddziałują na wnikanie RF, które sięga aż do 5-15mm. Jednocześnie mechaniczna manipulacja podciśnienia oraz wałka podszczypuje i napina włókienka tkanki łącznej. W efekcie skutecznie rozkłada podskórną warstwę tłuszczu, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych, zwiększa drenaż limfatyczny, pobudza metabolizm, obkurcza komórki tłuszczowe. Skutecznie poprawia sylwetkę. Technologia dzięki której podciśnienie przenika do fałdów skórnych powoduje, że RF penetrują do określonego fałdu skórnego wyraźnie poprawiając skuteczność i bezpieczeństwo nawet w przypadku zabiegów w okolicach górnej powieki WSKAZANIA cellulit intensywne ujędrnianie i modelowanie sylwetkiintensywne wyszczuplaniezwiększenie napięcia powłok brzusznychpobudzenie układu krwionośnego i limfatycznegointensywne modelowanie owalu twarzyintensywne zabiegi przeciwzmarszczkowewygładzenie skóry .

Twarz
6 zabiegów -20%
Lift podbródka +szyi
179 zl
Lift twarzy
209zł
Lift twarzy + szyi
239 zł
Lift twarzy + szyi + dekoltu
279 zł
Lift okolicy oczu
159zł
Ciało
1 zabieg / 6 zabiegów -20% /10 zabiegów -30%
Uda
209 zł
Pośladki
179 zł
Brzuch + boczki
189 zł
Ramiona/wew. strona ud
129 zł
Uda + pośladki
239 zł
Uda + pośladki + brzuch z boczkami
289 zł
Uda + pośladki +brzuch z boczkami + ramiona
329 zł

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Niezwykle skuteczna, nieinwazyjna i bezbolesna redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykorzystuje zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy wywołanych przez fale akustyczne. Zmiany te oddziałują na mikropęcherzyki obecne w cieczach i w tkankach. Mikropęcherzyki poddane ciągłym zmianom ciśnienia zwiększają swoje wymiary do momentu, gdy ciśnienie zewnętrzne powoduje ich implozję. Powoduje ona rozerwanie ściany komórkowej komórek tłuszczowych i wiązań włóknistych występujących w tkance tłuszczowej.

Komórki ulegają rozbiciu i uwalniają swoją zawartość. Uwolnione tłuszcze są traktowane jak te przyjęte z pożywienia i metabolizowane naturalnymi drogami. Powoduje to redukcję grubości tkanki tłuszczowej. Wskazania: redukcja tkanki tłuszczowej na wybranych obszarach ciała dotlenienie skóry poprzez pobudzenie mikrokrążenia i drenaż limfatyczny stymulacja fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny, czyli poprawa struktury skóry kształtowanie i modelowanie sylwetki W CENĘ ZABIEGU WLICZONA JEST CELLULOGIA,KTÓRA WSPOMAGA DZIAŁANIA ULTRADŹWIĘKÓW.

1 zabieg /6 zabiegów -20% /10 zabiegów -30%
Uda
199zł / 955zł / 1393zł
Pośladki
149zł / 715zł / 1043zł
Brzuch + boczki
149 zł /715 zł /1043zł
Ramiona
109 zł /523zł / 763zł
Uda + pośladki
249 zł /1195 zł /1743zł
Uda + pośladki + brzuch
299 zł/ 1435 zł/ 2093zł

TERMALIFT

Nowoczesna technologia Focus-Wave 3D przeznaczona do nieinwazyjnego i efektywnego modelowania ciała i twarzy. Focus RF jest technologią opatentowaną i zastrzeżoną . Kontroluje głębokość i pozycję wysyłanych impulsów fal do określonych warstw skóry. Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45-60 st. C. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu.

Mikro-jony RF Focus-Wave 3D wywołują wibrację jonów, które następnie wytwarzają ciepło, które powoduje skrócenie wiązań włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Urządzenie równomiernie rozprasza energię w trzech warstwach skóry w sposób kontrolowany. Wskazania: TWARZ: lift twarzy, szyi i dekoltu poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu usunięcie opadających powiek górnych wygładzenie kurzych łapek wypłycanie zmarszczek mimicznych poprawa owalu twarzy redukcja tzw. drugiego podbródka CIAŁO: lift brzucha, ramion, pośladów, ud poprawa kondycji skóry poprawa napięcia skóry po spadku wagi lub ciąży Końcowe efekty stają się widoczne po 3-6 miesiącach.

Twarz
1 zabieg / 6 zabiegów - 20%
Lift podbródka + szyi
179 zł
Lift twarzy
209 zł
Lift twarzy + szyi
239 zł
Lift twarzy + szyi + dekoltu
279 zł
Lift okolicy oczu
159 zl
Pośladki
179 zł
Uda
209 zł
Brzuch + boczki
189 zł
Ramiona
129 zł
Uda + pośladki
239 zł
Uda + pośladki + brzuch
289 zł

LASER FRAKCYJNY

M22 ResurFX, nieablacyjny frakcyjny laser erbowy o długości fali 1565 nm, stymulujący głęboką regenerację kolagenu. Zaledwie trzy-pięć zabiegów wykonanywanych co ok sześć tygodni wystarczy do wygładzenia zmarszczek oraz do uzyskania znakomitych wyników w tak trudnych problemach, jak rozstępy, keloidy, a także blizny po samookaleczeniach i urazach. ResurFX używa zawansowanego, niesekwencyjnego skanera stochastycznego CoolScanTM z wbudowanym stałym chłodzeniem kontaktowym i oferuje do dyspozycji użytkownika przeszło 600 różnych kombinacji kształtu, wielkości, gęstości i energii dostarczanej do obszaru zabiegowego.

Wysoka moc systemu powoduje, że do osiągnięcia optymalnych wyników leczenia wystarcza jedno przejście przez obszar zabiegowy, co znacznie skraca czas zabiegu i chroni skórę pacjenta. Rekonwalescencja jest krótka, a możliwość wystąpienia komplikacji znacznie maleje. Już po jednym zabiegu u pacjenta jest widoczna znaczna poprawa koloru i faktury skóry. Zabieg jest komfortowy, a obrzęk i zaczerwienienie występujące po nim są minimalne, dlatego może być wykonywany nawet w przerwie na lunch. 20-30-letni pacjenci są zachwyceni efektami widocznymi jedynie po jednym lub dwóch zabiegach,podczas gdy 40-latki potrzebują często dwóch lub trzech zabiegów. Dla pacjentów w wieku 50-70 lat zalecane są 3 zabiegi. Zastosowanie: • wszelkiego rodzaju blizny (potrądzikowe, pooperacyjne, powypadkowe, po przebytych chorobach skóry) • rozstępy • zmiany pigmentowe i przebarwienia • utrata jędrności skóry • zwiotczenie skóry • wygładzanie zmarszczek • fotostarzenie • plamy starcze, powątrobowe • ostuda • plamy posłoneczne • matowa cera • piegi • trądzik różowaty Po zabiegu całkowity zakaz opalania i stosujemy filtr spf 50!

Twarz
1000 zł
Rozstępy
800-1000 zł w zależności od wielkości obszaru
Oczy
500 zł
Policzki
600 zł
Szyja
800 zł
Dekolt
1000 zł
Broda
500 zł
Czoło
500 zł
Górna warga
400 zł