Zabiegi aparaturowe

EPN MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z ELEKTROPORACJĄ

Mezoterapia mikroigłowa to kontrolowane mikronakłuwanie skóry powodujące tworzenie się stanu zapalnego , podczas którego dochodzi do pobudzenia fibroblastów (komórek skóry) do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.
Dodatkowe zastosowanie elektroporacji gwarantuje  lepsze bo aż 4 krotnie większe przenikanie aktywnych substancji leczniczych do wnętrza komórki

Połączenie tych dwóch metod zapewnia spektakularne efekty widoczne już po pierwszym  zabiegu.

 

Twarz
400 zł
Twarz,szyja
450 zł
Twarz,szyja,dekolt
500 zł
Brzuch, uda
od 400zł
Skóra głowy
350zł

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna Rewolucja w nieinwazyjnym liftingu skóry, redukcji blizn oraz rozstępów Radiofrekwencja mikroigłowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku redukcji blizn i rozstępów, poprawy napięcia i uelastycznienia skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także ciała. Świetnie sprawdza się także w przypadku zwężenia rozszerzonych porów. W odróżnieniu od klasycznej fali radiowej, ta zastosowana w naszym urządzeniu ma zdolność głębszej i bardziej precyzyjnej aplikacji.

Pomijamy tutaj warstwę rogową naskórka i działamy bezpośrednio w skórze właściwej, dzięki czemu rezultaty widoczne są zdecydowanie szybciej. Dodatkowo radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna wykazuje zdecydowanie większą skutecznością niż stosowane w kosmetologii i medycynie estetycznej lasery frakcyjne CO2, gdyż omija ona chromofory skóry, działając wybiórczo w miejscu, które dotknięta jest problemem, nawet na głębokości 3mm! Efektywność laserów frakcyjnych w dużej mierze uzależniona jest od czynników osobniczych, w tym od nagromadzenia melaniny, hemoglobiny oraz wody. Ponadto standardowe lasery frakcyjne oddziałują na głębokości ok. 1,7mm. Urządzenie wyposażone w silnik z systemem Stepping Motor gwarantuje równomierne stemplowanie skóry oraz bezpieczną regulację wysunięcia igieł,Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna.Zabieg wzbogacony jest preparatem potegującym efekt zabiegu.

Twarz
600zł
Szyja
450 zł
Dekolt
450zł
Twarz+szyja
650 zł
Twarz+ szyja + dekolt
690 zł
Okolice oczu, ust
390 zł
Brzuch, uda, boczki, biust, ramiona
od 390 zł

ENDERMOLOGIA MODENTE

Rewolucja w modelowaniu ciała i liftingu twarzy! 4 najskuteczniejsze technologie połączone w 1 urządzeniu! 1. fale radiowe 2. promieniowanie IR 3. masaż ssąco-próżniowy (endomasaż) 4. mechaniczny masaż rolkami Biologiczne działanie MODENTE Podstawą redukcji obwodu ciała oraz cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów). Zbyt duża ich wielkość odpowiada za zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej oraz utratę elastyczności tkanki. Aby zredukować rozmiar adipocytów uruchamiamy procesy anaboliczne i kataboliczne.

Zastosowane 4 technologie w MODENTE pozwala na; zwiększenie aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz zwiększenie lokalnego przepływu krwi -dochodzi do aktywacji odbudowy tkanki łącznej poprzez fibroblasty oraz uruchamianie drenażu limfatycznego Mechaniczna manipulacja poprzez endomasaż: • Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływ płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego) • Zwiększa aktywność fibroblastów • Usuwa zrosty w tkance tłuszczowej. • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła 5 Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych: • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów. • Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych. • Ujędrnia skórę. Efektem tego jest redukcja niepożądanych objawów w bardzo krótkim czasie, przy zaledwie jednym zabiegu w tygodniu. Poza redukcją obwodu ciała, zmniejszenie komórek tłuszczowych zmniejsza napięcie pomiędzy poszczególnymi warstwami skóry i efekt „materaca” ulega znaczącej redukcji. W ten sposób MODENTE uzyskuje wysoką skuteczność w walce z cellulitem. Po przeprowadzeniu serii zabiegów tkanka tłuszczowa w sposób widoczny zostaje zredukowana. Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy skutek po ukończeniu pełnego zabiegu. 940 nm laser IR poprawia elastyczność skóry, odbudowuje kolagen. Energia RF ogrzewa tkankę podskórną i powoduje kurczenie adypocytów. Endomasaż zwiększa perfuzję krwi i pobudza metabolizm tłuszczów, a podciśnienie pobudza przepływ limfy. Podczerwień bliska redukuje impedancję skóry poprzez jej nagrzanie, a energia RF głęboko przenika do tkanki łącznej. Synergiczne połączenie podczerwieni bliskiej i energii RF zwiększa wewnątrzkomórkowe przenikanie tlenu podczas nagrzewania skóry. Podciśnienie oraz specjalnie zaprojektowane wałki oddziałują na wnikanie RF, które sięga aż do 5-15mm. Jednocześnie mechaniczna manipulacja podciśnienia oraz wałka podszczypuje i napina włókienka tkanki łącznej. W efekcie skutecznie rozkłada podskórną warstwę tłuszczu, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych, zwiększa drenaż limfatyczny, pobudza metabolizm, obkurcza komórki tłuszczowe. Skutecznie poprawia sylwetkę. Technologia dzięki której podciśnienie przenika do fałdów skórnych powoduje, że RF penetrują do określonego fałdu skórnego wyraźnie poprawiając skuteczność i bezpieczeństwo nawet w przypadku zabiegów w okolicach górnej powieki WSKAZANIA cellulit intensywne ujędrnianie i modelowanie sylwetkiintensywne wyszczuplaniezwiększenie napięcia powłok brzusznychpobudzenie układu krwionośnego i limfatycznegointensywne modelowanie owalu twarzyintensywne zabiegi przeciwzmarszczkowewygładzenie skóry .

Lift twarzy + szyi + dekoltu
240 zł
Uda całe
160 zł
pośladki +uda przód lub tył + Pośladki
180 zł
Brzuch + boczki
130 zł
Ramiona/wew. strona ud
80 zł
Uda + pośladki +brzuch z boczkami + ramiona
240 zł

FALA AKUSTYCZNA STORZ MEDICAL

Fala uderzeniowa Storz Medical to niezwykle skuteczna terapia w walce z zaawansowanym cellulitem, utratą jędrności skóry i pierwszymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek. Co ciekawe, kiedyś zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej (AWT – Acoustic Wave Treatment) stosowane były głównie w terapii leczenia bólu. Jednakże odkąd odkryto silne działanie odmładzające, ujędrniające i wygładzające fali uderzeniowej, z powodzeniem zaczęto wykorzystywać jej dobroczynne właściwości w zabiegach antycellulitowych, regeneracyjnych i anti-aging. . Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem tzw. „skórki pomarańczowej”, ponieważ dzięki zabiegowi skóra staje się wygładzona i odzyskuje swą dawną jędrność. Z pomocą fali akustycznej możemy także zredukować zmarszczki pojawiające się na twarzy wraz z upływem czasu i postępującymi procesami starzenia. Ponadto, zabieg jest z powodzeniem stosowany u osób, które chcą zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, a co za tym idzie wymodelować sylwetkę i wizualnie ją wyszczuplić.

Brzuch z boczkami
130zł
Uda przód lub tył
130zł
Uda przód i tył
180 zł
Pośladki
130 zł
Uda przód i tył i pośladki
200
Ramiona
60 zł

TERMALIFT

Nowoczesna technologia Focus-Wave 3D przeznaczona do nieinwazyjnego i efektywnego modelowania ciała i twarzy. Focus RF jest technologią opatentowaną i zastrzeżoną . Kontroluje głębokość i pozycję wysyłanych impulsów fal do określonych warstw skóry. Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45-60 st. C. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu.

  • Mikro-jony RF Focus-Wave 3D wywołują wibrację jonów, które następnie wytwarzają ciepło, które powoduje skrócenie wiązań włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Urządzenie równomiernie rozprasza energię w trzech warstwach skóry w sposób kontrolowany. Wskazania: TWARZ: lift twarzy, szyi i dekoltu poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu usunięcie opadających powiek górnych wygładzenie kurzych łapek wypłycanie zmarszczek mimicznych poprawa owalu twarzy redukcja tzw. drugiego podbródka CIAŁO: lift brzucha, ramion, pośladów, ud poprawa kondycji skóry poprawa napięcia skóry po spadku wagi lub ciąży Końcowe efekty stają się widoczne po 3-6 miesiącach.

Twarz
1 zabieg / 6 zabiegów - 20%
Lift podbródka + szyi
179 zł
Lift twarzy
209 zł
Lift twarzy + szyi
239 zł
Lift twarzy + szyi + dekoltu
279 zł
Lift okolicy oczu
159 zl
Pośladki
179 zł
Uda
209 zł
Brzuch + boczki
189 zł
Ramiona
129 zł
Uda + pośladki
239 zł
Uda + pośladki + brzuch
289 zł